Kidwall™

KidWall je speciální verzí světoznámé rotační lezecké stěny Treadwall M4 - speciálně upravenou pro děti od 3 do 10 let. Děti lezení milují a Kidwall je bude přitahovat jako magnet. Hodí se do obchodních prostor, do muzeí, stejně jako do všech prostor, kam děti často přicházejí. S Kidawall se budou děti věnovat zdravému pohybu bez přemlouvání. Další obrovskou výhodou jsou bezpečnostní prvky, které minimalizují riziko úrazu i nutného dohledu.

Bezpečí

Kidwall dětem umožňuje lézt jeji vlastním tempem. Je vybaven patentovanou technologií Auto-Stop Technology, která zabezpečuje, že stěna se pohybuje výhradně když se pohybuje lezec, přiřemž lezce stále udržuje v bezpečné výšce 30 nebo 60 cm od země.

Jednoduchost

Úhel lezení je snadné změnit. Bezproblémová a bezmotorová obsluha vyla ověřena mnoha lety zkušeností s výrobou, prodejem a používáním stěn Treadwall. KidWall se vejde všude, kde je alespoň 4.2 m2 plochy.

Zábava

Stěna je provedena v jasných barvách.,

Flexibilita

Pomocí jednoduchého a a rychlého nastavní úhlu lezení se stěna změní ze snadného sklonu vhodného pro nejmenší a nejméně zkušené děti v úžasný tréninkový stroj, který bude výzvou i pro toho nejnáročnějšíh teenagera. Je snadné vymýšlet různé hry a soutěže; stěna je maximálně vhodná pro osvojení si základů techniky lezení.

Cvičení

Nekonečné lezení - aktivita, která Vás dokonale vtáhne zlepšuje sílu, hbitost, rovnováhu a koncentraci. Děti nemusíte přesvědčovat, aby na KidWall lezly - prostě ji milují. A ani jim nemusíet vysvětlovat, jak prospěšné a zdravé cvičení je.

Odolnost

Stěny KidWalls jsou vyrobeny dle nejnáročnějších standardů. Ve veřejných prostorách, kde jsou v nepřetržitém denním provozu, jsou známy svým bezproblémovým a prakticky bezúdržbovým provozem. Je možné na nich lézt a lézt a lézt...

Co dostanete:

  • 3 metry vysokou stěnu vhodnou pro děti

  • Barevné panely

  • Velkou sadu barevných chytů

  • Žíněnku

Oblíbené možnosti:

  • Barvy rámu, panelů a postranních krytů dle výběru

  • Speciální chyty pro různé aktivity: čísla, ovoce, zelenina

  • Sada pro venkovní použití.

  • Bezpečnostní kryt znemožňující použití